Kantcho Kanev - Zeefdruk op paneel Nr. 22 - Kleur (Zonder titel) - Ingelijst - Verkocht

Kantcho Kanev - Zeefdruk op paneel Nr. 22 - Kleur (Zonder titel) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Kantcho Kanev - Zeefdruk op paneel Nr. 22 - Kleur (Zonder titel) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Kantcho Kanev - Zeefdruk op paneel Nr. 22 - Kleur (Zonder titel) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Kantcho Kanev - Zeefdruk op paneel Nr. 22 - Kleur (Zonder titel) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Kantcho Kanev - Zeefdruk op paneel Nr. 22 - Kleur (Zonder titel) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Kantcho Kanev - Zeefdruk op paneel Nr. 22 - Kleur (Zonder titel) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Kantcho Kanev - Zeefdruk op paneel Nr. 22 - Kleur (Zonder titel) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Kantcho Kanev - Zeefdruk op paneel Nr. 22 - Kleur (Zonder titel) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Kantcho Kanev - Zeefdruk op paneel Nr. 22 - Kleur (Zonder titel) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Kantcho Kanev - Zeefdruk op paneel Nr. 22 - Kleur (Zonder titel) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Kantcho Kanev - Zeefdruk op paneel Nr. 22 - Kleur (Zonder titel) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Kantcho Kanev - Zeefdruk op paneel Nr. 22 - Kleur (Zonder titel) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Kantcho Kanev - Zeefdruk op paneel Nr. 22 - Kleur (Zonder titel) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
  • Kantcho Kanev (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst64.5 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een zeer fraai werk van Kantcho Kanev - Dit keer ee zeefdruk vol kleur.
Het werk maakte eerder deel uit van de eigen Kunst-veilingcollectie.

Ophalen in Leiderdorp heeft de voorkeur. Een afspraak is snel op maat gemaakt als u per mail even uw voorkeuren kenbaar maakt. Woensdag kan altijd in het weekend liefst rond 12:00 uur -

 Bij verzending wordt het werk uiterlijk binnen 5 dagen verzonden.U ontvangt altijd een verzendbewijs.

Naar het buitenland: Altijd tegen de daadwerkelijk te maken kosten.
Alle stukken worden aangetekend en verzekerd verzonden. Bij een glasplaat is 50% risico koper/ verkoper.
We pakken professioneel maar de stukken blijven risico houden onderweg.
Het werk maakte eerder deel uit van de eigen kustveiling collectie.

In de tijd heeft het werk een paar kleine beschadigingen opgelopen.
Links boven en een zeer lichte kras rechts onder in.
Beide niet hinderlijk

Kenmerken:

Techniek:   Zeefdruk
Drager:   Papier
Ingelijst:   Ingelijst
Afmetingen:   60 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 64.5 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd:   Handgesigneerd
Oplage:  22/90

Omschrijving

Zeefdruk bevestigd op paneel door Kantcho Kanev.

Ophalen in Leiderdorp heeft de voorkeur - Ander verzending per post voor 15 euro binnen Nederland. Buitenland tegen de daadwerkelijk te maken kosten.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiderdorp, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00

Kantcho Kanev (1957)

Bulgaar Bulgaar Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Kees58
Lid sinds 2020
143 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
64.5 cm
64.5 cm
60 cm
60 cm

ObjectlocatieLeiderdorp,  Nederland
Starttijd22-1-2024 om 7:46
Eindtijd3-2-2024 om 20:26
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken