Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 64.5 x 64.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Het werk maakte eerder deel uit van de eigen kustveiling collectie. In de tijd heeft het werk een paar kleine beschadigingen opgelopen. Links boven en een zeer lichte kras rechts onder in. Beide niet hinderlijk Kenmerken: Techniek: Zeefdruk Drager: Papier Ingelijst: Ingelijst Afmetingen: 60 x 60 cm (h x b) Incl. lijst 64.5 x 64.5 cm (h x b) Gesigneerd: Handgesigneerd Oplage: 22/90 Omschrijving Zeefdruk bevestigd op paneel door Kantcho Kanev. Ophalen in Leiderdorp heeft de voorkeur - Ander verzending per post voor 15 euro binnen Nederland. Buitenland tegen de daadwerkelijk te maken kosten. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiderdorp, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter