Karel Frank Carwalho - De schilder met zijn schilderij

Karel Frank Carwalho - De schilder met zijn schilderij kopen? Bied vanaf 200!
Karel Frank Carwalho - De schilder met zijn schilderij kopen? Bied vanaf 200!Karel Frank Carwalho - De schilder met zijn schilderij kopen? Bied vanaf 200!Karel Frank Carwalho - De schilder met zijn schilderij kopen? Bied vanaf 200!Karel Frank Carwalho - De schilder met zijn schilderij kopen? Bied vanaf 200!
  • Karel Frank Carwalho (1916-1972)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderkunst Special > 100 euro special.
Zelfportret van de schilder Carvalho met het door hem geschilderde portret op de ezel
Schilderij is in goed staat, doch niet ingelijst
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25