Karel van Seben - Ivo Samkalden

Karel van Seben - Ivo Samkalden kopen? Bied vanaf 10!
Karel van Seben - Ivo Samkalden kopen? Bied vanaf 10!Karel van Seben - Ivo Samkalden kopen? Bied vanaf 10!Karel van Seben - Ivo Samkalden kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Kunstmakelaar

Lid sinds 2021
59 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Karel van Seben (1893-1988)
TypeTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie houtskooltekening portret van de politicus  en latere burgemeester van Amsterdam,
mr Ivo Samkalden, Het portret is waarschijnlijk gemaakt midden jaren 70; handgesigneerd rechtsonder.

Bieden vanaf 10 euro

Wordt opgerold in een koker verstuurd; vlak versturen kan ook, kost € 5 extra bovenop de standaard verzendkosten; afhalen kan ook

Karel van Seben (1893-1988)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Kunstmakelaar

Lid sinds 2021
59 verkochte items
21 cm
29.5 cm
Starttijd:06-02-2022 om 11:00
Eindtijd:19-02-2022 om 19:20
Openingsbod€ 10
ObjectlocatieNumansdorp, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa