Karel van Seben - Karel van Seben, Portret en face, Tekening - Verkocht

Karel van Seben, Portret en face, Tekening kopen? Bied vanaf 25!
Tekening / Aquarel

Karel van Seben, Portret en face, Tekening kopen? Bied vanaf 25!Karel van Seben, Portret en face, Tekening kopen? Bied vanaf 25!Karel van Seben, Portret en face, Tekening kopen? Bied vanaf 25!Karel van Seben, Portret en face, Tekening kopen? Bied vanaf 25!
  • Karel van Seben (1893-1988)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944

LAATSTE KANS!!

Karakteristieke tekening door Karel van Seben.

Voorstelling van een portret en face.

Losbladig, beeldmaat 25x20, bladmaat 35x25

Gesigneerd r.o. 'Karel van Seben'

Authenticiteit volledig gegarandeerd