Karin Campfens - lach eens naar het vogeltje - Verkocht

Karin Campfens - lach eens naar het vogeltje kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  annelies1
FA. (1)

Lid sinds 2020
8 verkochte items
  • Karin Campfens (1946)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 cm x 16 cm (h x b)
Lijst20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/30
een vrouw die met een kat poseert om  op de foto te gaan

simpele glaslijst van 20 x 20 cm met ets van 16 x 14 cm

Karin Campfens (1946)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  annelies1
FA. (1)

Lid sinds 2020
8 verkochte items
20 cm
20 cm
16 cm
14 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-12-2020 om 16:19
Eindtijd:10-01-2021 om 21:42
Biedingen (2)
Rosw
10 jan. / 21:37
€ 30
Pluimpje
05 jan. / 19:02
€ 25