Karin Campfens - Karin Campfens, offsetlitho katten serie 1992 - Verkocht

Karin Campfens, offsetlitho katten serie 1992 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Karin Campfens, offsetlitho katten serie 1992 kopen? Bied vanaf 1!Karin Campfens, offsetlitho katten serie 1992 kopen? Bied vanaf 1!
  • Karin Campfens (1946)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Serie van 7 leuke offset litho's van katten

mooi papier, kunnen ook als kaarten gebruikt worden.

uitgebracht in 1992 voor VT wonen

afmetingen 13.5 x19cm

de achtergrond is in werkelijkheid roomkleurig.