Karin Campfens, offsetlitho katten serie 1992 - Verkocht

Karin Campfens, offsetlitho katten serie 1992 kopen? Bied vanaf 1!
Karin Campfens, offsetlitho katten serie 1992 kopen? Bied vanaf 1!Karin Campfens, offsetlitho katten serie 1992 kopen? Bied vanaf 1!
  • Karin Campfens (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Serie van 7 leuke offset litho's van katten

mooi papier, kunnen ook als kaarten gebruikt worden.

uitgebracht in 1992 voor VT wonen

afmetingen 13.5 x19cm

de achtergrond is in werkelijkheid roomkleurig.

Karin Campfens (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kkw
FA. (12 )

543 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
Dit item is verkocht voor 36,00
Starttijd:12-09-2013 om 00:01
Eindtijd:22-09-2013 om 00:01
Biedingen (7)
lopez
21 sep. / 23:53
€ 36
Stientje
21 sep. / 23:52
€ 31
lopez
21 sep. / 23:52
€ 26
Stientje
12 sep. / 09:41
€ 20
char
12 sep. / 09:41
€ 15
char
12 sep. / 09:22
€ 5
dilili
12 sep. / 01:07
€ 1