Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Serie van 7 leuke offset litho's van katten
mooi papier, kunnen ook als kaarten gebruikt worden.
uitgebracht in 1992 voor VT wonen
afmetingen 13.5 x19cm
de achtergrond is in werkelijkheid roomkleurig.