Karl Jakob van Beekum - Olieverf op paneel: "Stilte voor de storm" - 1990

Karl Jakob van Beekum - Olieverf op paneel: "Stilte voor de storm" - 1990 kopen? Bied vanaf 475!
Karl Jakob van Beekum - Olieverf op paneel: "Stilte voor de storm" - 1990 kopen? Bied vanaf 475!Karl Jakob van Beekum - Olieverf op paneel: "Stilte voor de storm" - 1990 kopen? Bied vanaf 475!Karl Jakob van Beekum - Olieverf op paneel: "Stilte voor de storm" - 1990 kopen? Bied vanaf 475!
  • Karl Jakob van Beekum (1914-1998)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1990
Drager Paneel
Stijl Modern
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 82.5 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderijen Special > 300 euro special.
Olieverf op paneel, ingelijst, van Karl Jakob van Beekum. Titel: "Stilte voor de storm". Jaar: 1990. Afmetingen incl lijst: H82.5 x b62,5 cm. Afmetingen voorstelling: H80 x b60cm. Het werk is, rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden met een kleine kunstkoerier(Swift).

Karl Jakob van Beekum (1914-1998)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  KiewitKunst
6458 verkochte items
Alle items van deze verkoper (731)
62.5 cm
82.5 cm
60 cm
80 cm