Kars Persoon - Gouache, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Kars Persoon - Gouache, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 325,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Kars Persoon - Gouache, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Kars Persoon - Gouache, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Kars Persoon - Gouache, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44750 verkochte items
Alle items van deze verkoper (493)
  • Kars Persoon (1954)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1986
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 47.5 cm (h x b)
Lijst63.5 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Verso op de lijst gesigneerd en gedateerd.

Aangekocht bij Galerie The Living Room.

Herkomst: Collectie Otto Schaap

Kars Persoon (1954)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44750 verkochte items
57 cm
63.5 cm
47.5 cm
54 cm
Dit item is verkocht voor 325,45(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-12-2020 om 14:33
Eindtijd:13-12-2020 om 19:58
Biedingen (17)
Obe
13 dec. / 19:48
€ 283
Goedvriend
13 dec. / 19:47
€ 263
Obe
13 dec. / 19:47
€ 254
Obe
13 dec. / 19:46
€ 243
Goedvriend
13 dec. / 19:40
€ 223
Obe
13 dec. / 19:38
€ 203
Goedvriend
13 dec. / 19:36
€ 193
Obe
13 dec. / 19:36
€ 184
Obe
13 dec. / 19:28
€ 183
PostmaT
13 dec. / 19:23
€ 173
Obe
13 dec. / 19:23
€ 171
Obe
13 dec. / 19:21
€ 141
PostmaT
13 dec. / 19:21
€ 140
Obe
13 dec. / 19:21
€ 130
PostmaT
13 dec. / 19:21
€ 120
PostmaT
13 dec. / 19:20
€ 110
Obe
13 dec. / 19:17
€ 100