Kazuhisa Honda - Two leaves, mezzotint ets - Verkocht

Kazuhisa Honda - Two leaves, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Kazuhisa Honda - Two leaves, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!Kazuhisa Honda - Two leaves, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!Kazuhisa Honda - Two leaves, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!Kazuhisa Honda - Two leaves, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Rosser
FA. (158)

2869 verkochte items
Alle items van deze verkoper (224)
  • Kazuhisa Honda (1948)
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage95

Karakteristieke kleuren mezzotint van Kazuhisa Honda.  Mezzotint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd(?) en getiteld, een “Sample” exemplaar voor een oplage van 95 stuks.  In mint conditie.

Afmetingen: 64cm x 49cm (blad), 45cm x 30cm (etsbeeld)

Kazuhisa Honda (1948)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (158)

2869 verkochte items
64 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:22-08-2019 om 15:43
Eindtijd:26-08-2019 om 19:46
ichi78
26 aug. / 18:00
€ 40