Kees Gerritse - Vissen. 1968.

Kees Gerritse - Vissen. 1968. kopen? Bied vanaf 89!
Kees Gerritse - Vissen. 1968. kopen? Bied vanaf 89!Kees Gerritse - Vissen. 1968. kopen? Bied vanaf 89!Kees Gerritse - Vissen. 1968. kopen? Bied vanaf 89!Kees Gerritse - Vissen. 1968. kopen? Bied vanaf 89!Kees Gerritse - Vissen. 1968. kopen? Bied vanaf 89!Kees Gerritse - Vissen. 1968. kopen? Bied vanaf 89!Kees Gerritse - Vissen. 1968. kopen? Bied vanaf 89!Kees Gerritse - Vissen. 1968. kopen? Bied vanaf 89!Kees Gerritse - Vissen. 1968. kopen? Bied vanaf 89!
  • Kees Gerritse (1940)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1968
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 43 x 62 cm (h x b)
Incl. lijst 47 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Bijzonder werk van bijzondere kunstenaar.
Gemengde techniek.
Algemeen goede staat.
Beoordeeld achter glas.
Zie foto's voor eigen oordeel kwaliteit.
Zie foto's en beschrijving.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd Gratis verzending

Kees Gerritse (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Akke
755 verkochte items
Alle items (59)
66 cm
47 cm
62 cm
43 cm