5. Kees Gerritse

Kees Gerritse (1940)

3 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Kees GERRITSE (Nieuwer-Amstel 1940)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm. kopen? Bied vanaf 1000!

Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm.

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1992
Afmetingen130 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Kees Gerritse - Groot , ingelijst olieverf op doek , Aan het strand II – 1999 – 90 x 120 cm. kopen? Bied vanaf 1000!

Kees Gerritse - Groot , ingelijst olieverf op doek , Aan het strand II – 1999 – 90 x 120 cm.

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1999
Afmetingen91 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Gerritse - Vis onder water. 1968. kopen? Bied vanaf 149!

Kees Gerritse - Vis onder water. 1968.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

Jaartal1968
TechniekAquarel
Afmetingen47 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst