Kees Salentijn - abstracte zeefdruk - ingelijst

Kees Salentijn - abstracte zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Kees Salentijn - abstracte zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Kees Salentijn - abstracte zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (44)

680 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
  • Kees Salentijn (1947)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 cm x 17.5 cm (h x b)
Lijst32.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Een erg fraaie zeefdruk van Kees Salentijn.
Het werk is gesigneerd en genummerd 40/100.
Ingelijst in aluminium lijst.

Kees Salentijn (1947)

Alle items van deze kunstenaar(28) Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (44)

680 verkochte items
34 cm
32.5 cm
17.5 cm
14 cm
Sluit over 3d 21u 27m 41s
Huidig bod€ 25
Volgend minimum bod: € 30
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland

Starttijd:23-07-2021 om 17:42
Eindtijd:09-08-2021 om 20:34

Biedingen (8):

andi1968
vandaag / 19:36
€ 25
Westeinde
vandaag / 19:30
€ 20
andi1968
gisteren / 21:57
€ 15
Westeinde
gisteren / 18:18
€ 10
Collectorofart
gisteren / 18:18
€ 6
Collectorofart
gisteren / 18:17
€ 5
Westeinde
gisteren / 18:17
€ 3
Collectorofart
2 aug. / 15:30
€ 1