| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Zonder titel
Jaartal: Onbekend
Afmetingen blad: 65 cm x 50 cm (afmetingen beeld: 40 cm x 34 cm)
Oplage: 34/50
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Lithografie op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat.
Oorspronkelijke galerieprijs: € 340,00
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Delft, Nederland |
| Garantie | |