Kees Salentijn - Kees Salentijn originele zeefdruk op papier - Verkocht

Kees Salentijn originele zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Kees Salentijn originele zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 60!Kees Salentijn originele zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 60!
  • Kees Salentijn (1947)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Hele mooie zeefdruk van Kees Salentijn,

EA exemplaar uit kleine oplage,

Handgesigneerd door Kees Salentijn,

werk is prachtig ingelijst in een donkerkleurige lijst,

Geheel is onbeschadigd, in zeer goede staat,

Afm. zeefdruk 24 x 30 cm,

Afm. incl. lijst 45 x 55 cm.

Ophalen of verzenden.