| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Hele mooie zeefdruk van Kees Salentijn,
EA exemplaar uit kleine oplage,
Handgesigneerd door Kees Salentijn,
werk is prachtig ingelijst in een donkerkleurige lijst,
Geheel is onbeschadigd, in zeer goede staat,
Afm. zeefdruk 24 x 30 cm,
Afm. incl. lijst 45 x 55 cm.
Ophalen of verzenden.
| Transport | |
| Garantie | |