. Kees Salentijn - litho: Compositie - Verkocht

. Kees Salentijn - litho: Compositie kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

. Kees Salentijn - litho: Compositie kopen? Bied vanaf 55!. Kees Salentijn - litho: Compositie kopen? Bied vanaf 55!. Kees Salentijn - litho: Compositie kopen? Bied vanaf 55!. Kees Salentijn - litho: Compositie kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (314)
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kees Salentijn - litho: Compositie; nummer: 6/100; het werk is rechtsonder door de kunstenaar, met potlood, gesigneerd; afm. voorstelling: h23 x b19 cm; afm. incl. passe-partout: h50 x b40 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.

ZZABS

Kees Salentijn (1947)

Alle items van deze kunstenaar(27)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:18-05-2017 om 22:59
Eindtijd:22-05-2017 om 22:59
gebgeb
19 mei / 21:31
€ 55