Kees Salentijn - . Kees Salentijn - litho: Compositie - Verkocht

. Kees Salentijn - litho: Compositie kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

. Kees Salentijn - litho: Compositie kopen? Bied vanaf 55!. Kees Salentijn - litho: Compositie kopen? Bied vanaf 55!. Kees Salentijn - litho: Compositie kopen? Bied vanaf 55!. Kees Salentijn - litho: Compositie kopen? Bied vanaf 55!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kees Salentijn - litho: Compositie; nummer: 6/100; het werk is rechtsonder door de kunstenaar, met potlood, gesigneerd; afm. voorstelling: h23 x b19 cm; afm. incl. passe-partout: h50 x b40 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.

ZZABS

ObjectlocatieNaaldwijk,  Nederland
Starttijd18-5-2017 om 22:59
Eindtijd22-5-2017 om 22:59
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken