Kees Salentijn - Portret

Kees Salentijn - Portret kopen? Bied vanaf 1!

Kees Salentijn - Portret

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Kees Salentijn - Portret kopen? Bied vanaf 1!Kees Salentijn - Portret kopen? Bied vanaf 1!Kees Salentijn - Portret kopen? Bied vanaf 1!Kees Salentijn - Portret kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  passer

Lid sinds 2021
5 verkochte items
  • Kees Salentijn (1947)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie zeefdruk op zwaar zeefdruk papier (zo heet dat toch?), nr 10 /500.

In redelijke staat

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-07-2021 om 17:21
Eindtijd:01-08-2021 om 11:15

Biedingen (6):

bais
1 aug. / 09:43
€ 20
Restaurateur
1 aug. / 09:40
€ 15
bais
27 jul. / 23:33
€ 10
duif
27 jul. / 23:33
€ 5
bais
27 jul. / 23:33
€ 3
duif
21 jul. / 23:42
€ 1