Kees Salentijn - zeefdruk -1997

Kees Salentijn - zeefdruk -1997 kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 56,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Kees Salentijn - zeefdruk -1997 kopen? Bied vanaf 49!Kees Salentijn - zeefdruk -1997 kopen? Bied vanaf 49!Kees Salentijn - zeefdruk -1997 kopen? Bied vanaf 49!Kees Salentijn - zeefdruk -1997 kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (18)

427 verkochte items
Alle items van deze verkoper (192)
  • Kees Salentijn (1947)
Jaartal1997
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk van Kees Salentijn.  Afmetingen blad: H49 x b37cm. Afmetingen voorstelling: H33  x b22.5cm. Het werk is rechts onder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Kees Salentijn (1947)

Alle items van deze kunstenaar(29) Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (18)

427 verkochte items
37 cm
49 cm

Dit item is verkocht voor 56,35(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:12-07-2021 om 18:33
Eindtijd:22-07-2021 om 19:29

Biedingen (1):

Maludekock
22 jul. / 13:33
€ 49