Kees Salentijn - zonder titel - 500 ex

Kees Salentijn - zonder titel - 500 ex kopen? Bied vanaf 39!
Kees Salentijn - zonder titel - 500 ex kopen? Bied vanaf 39!Kees Salentijn - zonder titel - 500 ex kopen? Bied vanaf 39!
  • Kees Salentijn (1947)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Modern
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 500

hand gesigneerde en genummerde zeefdruk van Kees Salentijn op handgeschept papier

afmeting blad: 50x60 cm.
afmeting beeld circa: 30x38 cm.
oplage: 500 ex. (oplage nummer wijkt af van de foto's

Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 15,75
Naar Duitsland € 15,75
Europese Unie € 15,75
Wereldwijd € 22,50

Kees Salentijn (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (32)

Geplaatst door  J_LG
Lid sinds 2024
22 verkochte items
Alle items (22)
50 cm
60 cm