Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 63 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kees Stoop werd in Werkendam geboren . Van enige kunstzinnigheid was er in zijn jeugd in zijn directe omgeving geen sprake, maar toch wist Kees Stoop al heel jong dat hij beeldend kunstenaar zou worden.
Na de tweede wereldoorlog woonde Kees Stoop in Dordrecht. In 1955 kreeg hij een studiebeurs uit het Ary Scheffer Fonds en koos voor de kunstacademie in Antwerpen.Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Het schilderij is in oorspronkelijke staat en in een jaren '50 lijst. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ede, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Ede, Nederland |
Starttijd | 24-7-2021 om 14:22 |
Eindtijd | 31-7-2021 om 21:24 |