Kees van der Wel - Winternacht 1964 -olieverf op board- - Verkocht

Kees van der Wel - Winternacht 1964 -olieverf op board- kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Kees van der Wel - Winternacht 1964 -olieverf op board- kopen? Bied vanaf 45!Kees van der Wel - Winternacht 1964 -olieverf op board- kopen? Bied vanaf 45!Kees van der Wel - Winternacht 1964 -olieverf op board- kopen? Bied vanaf 45!Kees van der Wel - Winternacht 1964 -olieverf op board- kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

491 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Kees van der Wel (1932-1986)
Jaartal1964
DragerHardboard
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai expressionistisch olieverf van de hand van Kees van der Wel, graficus en kunstschilder. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1964. Geen lijst.

Werk verkeert in zeer goede conditie, passepartout moet vervangen worden. Geen lijst.

Kees van der Wel (1932-1986)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

491 verkochte items
44 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:31-10-2018 om 22:40
Eindtijd:07-11-2018 om 21:14
Atanatos
07 nov. / 21:04
€ 45