Kees van Dongen - Litho uit : L'assiette au beurre,1901, no 12 - Verkocht

Kees van Dongen - Litho uit : L'assiette au beurre,1901, no 12 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Kees van Dongen - Litho uit : L'assiette au beurre,1901, no 12 kopen? Bied vanaf 45!Kees van Dongen - Litho uit : L'assiette au beurre,1901, no 12 kopen? Bied vanaf 45!Kees van Dongen - Litho uit : L'assiette au beurre,1901, no 12 kopen? Bied vanaf 45!Kees van Dongen - Litho uit : L'assiette au beurre,1901, no 12 kopen? Bied vanaf 45!Kees van Dongen - Litho uit : L'assiette au beurre,1901, no 12 kopen? Bied vanaf 45!Kees van Dongen - Litho uit : L'assiette au beurre,1901, no 12 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Petrus
FA. (5)

282 verkochte items
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1901
TechniekVaria
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Kees van Dongen ging in 1897 naar Parijs maar  moest aldaar in zijn onderhoud proberen te voorzien met allerlei klussen,werken in de Hallen bijvoorbeeld en boksen voor geld.
In 1901 wist hij voor het eerst iets voor geld en met een tekening in voornoemd tijdschrift te plaatsen. No 30 in 1901 van 'Assiette au Beurre'  werd zelfs met 16 tekeningen ,dus helemaal, met zijn werk gevuld.Zo langzaamaan vestigde hij zijn naam als illustrator en er verschenen tekeningen van zijn hand in bijvoorbeeld : 'Le Journal pour Tous,L'indiscret ,Gil Blas illustré, Le Rire , Le Sourire en vele andere.
Deze eerste tekening is  a.h.w.  het begin van zijn carrière als kunstenaar in Parijs.Pas vanaf 1905 werd hij ook als schilder( een van de 'Fauvisten') erkend en beroemd.
Als u deze litho laat inlijsten heeft u toch een mooi werk van deze kunstenaar!(foto6)
Het hele tijdschrift is ook te koop maar dan voor 60 Euro(foto 5).

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-04-2020 om 12:10
Eindtijd:19-04-2020 om 12:57
Berck-art
19 apr. / 12:24
€ 45