Kees van Dongen - Pochoir Espagnole - Verkocht

Kees van Dongen - Pochoir Espagnole kopen? Bied vanaf 240!
Kees van Dongen - Pochoir Espagnole kopen? Bied vanaf 240!Kees van Dongen - Pochoir Espagnole kopen? Bied vanaf 240!Kees van Dongen - Pochoir Espagnole kopen? Bied vanaf 240!Kees van Dongen - Pochoir Espagnole kopen? Bied vanaf 240!Kees van Dongen - Pochoir Espagnole kopen? Bied vanaf 240!Kees van Dongen - Pochoir Espagnole kopen? Bied vanaf 240!
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1925
TechniekSjabloondruk
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25.5 cm x 19.5 cm (h x b)
Afmetingen25.5 cm x 19.5 cm x 0 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Kees van Dongen ( 1877 -1968 )

Pochoir Espagnole, Een mooie pochoir uit het boek van Dongen van Edmond des Courières uit 1925, een rijk geïllustreerd monografie over de kunstenaar.

In mooie staat

Zie ook het boek "het complete grafische werk van Kees van Dongen door Juffermans pagina 136-137.

In hele mooie en perfecte staat.

Dit item is verkocht voor 248,40 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-10-2022 om 13:03
Eindtijd:10-11-2022 om 22:12
MaLo
10 nov. / 11:47
€ 216