Keetje Lindner - Zonder titel

Keetje Lindner - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!
Keetje Lindner - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Keetje Lindner - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Keetje Lindner - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Keetje Lindner - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Keetje Lindner - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Keetje Lindner - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Keetje Lindner - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Keetje Lindner - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Keetje Lindner - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Keetje Lindner - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!
  • Keetje Lindner (1942)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1978
StijlSurrealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 x 57 cm (h x b)
Incl. lijst50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gemengde techniek op doek, geplakt op paneel uit 1978.
Gelijst in aluminium wissellijst.

Komt uit voormalige ABP collectie

Afmeting inclusief lijst  50,5 x 65,5 cm.

Ivm afmeting verzenden alleen binnen Nederland en tegen hoger tarief  (€ 17,50)
Lijst heeft lichte gebruikssporen
Binnen Nederland € 11,50

Keetje Lindner (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunstpeer
453 verkochte items
Alle items van deze verkoper (70)
65 cm
50 cm
57 cm
41 cm
Starttijd17-2-2024 om 19:36
Eindtijd26-2-2024 om 22:53
Openingsbod € 49
ObjectlocatieUden,  Nederland