Keith Haring - Ghost figure- 1986 - Verkocht

Keith Haring - Ghost figure- 1986 kopen? Bied vanaf 2400!

Verkoopprijs: € 2.875,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Keith Haring - Ghost figure- 1986 kopen? Bied vanaf 2400!Keith Haring - Ghost figure- 1986 kopen? Bied vanaf 2400!Keith Haring - Ghost figure- 1986 kopen? Bied vanaf 2400!Keith Haring - Ghost figure- 1986 kopen? Bied vanaf 2400!Keith Haring - Ghost figure- 1986 kopen? Bied vanaf 2400!

Geplaatst door  BudgetArt
FA. (10)

53 verkochte items
  • Keith Haring (1958-1990)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1986
TechniekStift
StijlStreet Art
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 20 cm (h x b)
Lijst50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

 Keith Haring (Reading 1958 - New York City 1990)

Omschrijving : Jumping Figure, 1989
Medium : Zwarte stift op papier
Afmetingen :  27 x 20 cm
Signatuur : Gesigneerd door de kunstenaar

In een hoog glans witte gallery lijst met passe-partout.
Herkomst : Prive collectie Osaka, Japan.
Inclusief certificaat

In goede originele conditie

Keith Haring (1958-1990)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  BudgetArt
FA. (10)

53 verkochte items
40 cm
50 cm
20 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 2.875,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-01-2020 om 23:18
Eindtijd:20-01-2020 om 15:16
Holti
20 jan. / 14:44
€ 2500