| Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Drie kleurenlitho's van Keith Haring voor Lucky Strike. Het gaat hier om lithografische affiches van Keith Haring uit 1987. Drukgesigneerd, maar wel origineel uit de tijd. Zeer mooie kleurrijke affiches. Uitgebracht bij Albin Uldry in Zwitserland.
Titel: Lucky Strike
Jaartal: 1987
Afmetingen: 100cm x 70cm
Gesigneerd: In de druk + tekst Albin Ulbry.
Ingelijst: Nee
Catalogue raisonne Gundel/Van der Osten nr. 50, 51 en 52
In zeer goede staat. Wordt aangetekend en verzekerd verzonden in een ruime koker.
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland |
| Garantie | |