Keith Haring - Keith Haring: Lucky Strike (blue, yellow and white) - Verkocht

Keith Haring: Lucky Strike (blue, yellow and white) kopen? Bied vanaf 229!
Bijzondere Uitgaves

Keith Haring: Lucky Strike (blue, yellow and white) kopen? Bied vanaf 229!Keith Haring: Lucky Strike (blue, yellow and white) kopen? Bied vanaf 229!Keith Haring: Lucky Strike (blue, yellow and white) kopen? Bied vanaf 229!Keith Haring: Lucky Strike (blue, yellow and white) kopen? Bied vanaf 229!Keith Haring: Lucky Strike (blue, yellow and white) kopen? Bied vanaf 229!Keith Haring: Lucky Strike (blue, yellow and white) kopen? Bied vanaf 229!Keith Haring: Lucky Strike (blue, yellow and white) kopen? Bied vanaf 229!
  • Keith Haring (1958-1990)
Type kunstwerk Bijzondere Uitgaves
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Drie kleurenlitho's van Keith Haring voor Lucky Strike. Het gaat hier om lithografische affiches van Keith Haring uit 1987. Drukgesigneerd, maar wel origineel uit de tijd. Zeer mooie kleurrijke affiches. Uitgebracht bij Albin Uldry in Zwitserland.

Titel: Lucky Strike
Jaartal: 1987
Afmetingen: 100cm x 70cm
Gesigneerd: In de druk + tekst Albin Ulbry.
Ingelijst: Nee

Catalogue raisonne  Gundel/Van der Osten nr. 50, 51 en 52

In zeer goede staat. Wordt aangetekend en verzekerd verzonden in een ruime koker.