Keith Haring- Neon LED Light “The Radiant Dancer” - limited edition
1980`s/2023
Geproduceerd in samenwerking met © Keith Haring Stichting.
Onder licentie van Artestar, New York.
Met certificate of authenticity (CoA)
DEZE NEONVERLICHTING IS ZEER EENVOUDIG TE INSTALLEREN!
Het is lichter en robuuster dan traditionele lichtreclames.
Sluit aan als een lamp en hang op als een schilderij.
Hoogwaardige flex-neonlichten in wit. Gemonteerd op een onzichtbare transparante drager van gerecycled acryl.
Maat : 62 x 60 x 5,5 cm
Showroom model
in de originele verpakking van recycled materiaal
Verpakking is beschadigd MAAR neon is NIEUW
HANDGEMAAKTE LED-neon, met speciale aandacht en precisie gesneden en gevormd.
Gemaakt met hoogwaardige flexibele buizen, 100% veilig en voorzien van LED-verlichting.
LAGE ENERGIE, LAGE WARMTE
De neonlampen verbruiken 80% minder energie dan traditionele verlichting, gebruiken geen giftige materialen en worden nooit warm.
DE PRODUCTEN ZIJN 100% VEILIG EN GEMAAKT VOOR LANGDUUR:
Ze zijn schokbestendig, waardoor u tientallen jaren plezier heeft van uw lichtreclame!
Showroom model in goede conditie
in de originele verpakking
Originele doos is iets beschadigd MAAR neon is als NIEUW
NOTA BENE :
Werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.
Verzekerde verzending met track&trace.
Wereldwijd !
Levertijd 2-4 weken
https://shop.tate.org.uk/keith-haring-dancing-man-neon-light/27806.html