Klaas Gubbels - (T)uiteinde

Klaas Gubbels - (T)uiteinde kopen? Bied vanaf 345!
Klaas Gubbels - (T)uiteinde kopen? Bied vanaf 345!Klaas Gubbels - (T)uiteinde kopen? Bied vanaf 345!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2016
TechniekHout/Linosnede
StijlMinimalistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/25

Fraaie houtdruk van Klaas Gubbels in perfecte staat.  Handwerk van de meester zelf. gesigneer d en genummerd.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Sluit over 4d 8u 59m 25s
Openingsbod€ 345
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:20-09-2022 om 14:00
Eindtijd:02-10-2022 om 22:56