Klaas Hoek - Zonder titel

Klaas Hoek - Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!

Klaas Hoek - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Klaas Hoek - Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Klaas Hoek - Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Klaas Hoek - Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Klaas Hoek - Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Klaas Hoek - Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Klaas Hoek - Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Klaas Hoek (1950)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen85 cm x 114 cm (h x b)
Lijst85 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Dit lijnenspel kan zowel horizontaal ('landscape') als verticaal ('portrait') worden opgehangen, zo is te zien aan het dubbele ophangsysteem achterop - zie foto.

Heeft altijd in metalen lijst gezeten.

Klaas Hoek (1950)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
114 cm
85 cm
114 cm
85 cm

Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:02-11-2020 om 17:24
Eindtijd:15-11-2020 om 20:09

Biedingen (1):

Wilma66
5 nov. / 21:21
€ 80