Klaas Mobach - Tegel Dansende Kinderen - Verkocht

Klaas Mobach - Tegel Dansende Kinderen kopen? Bied vanaf 35!
Beeld / Object

Klaas Mobach - Tegel Dansende Kinderen kopen? Bied vanaf 35!Klaas Mobach - Tegel Dansende Kinderen kopen? Bied vanaf 35!Klaas Mobach - Tegel Dansende Kinderen kopen? Bied vanaf 35!Klaas Mobach - Tegel Dansende Kinderen kopen? Bied vanaf 35!Klaas Mobach - Tegel Dansende Kinderen kopen? Bied vanaf 35!Klaas Mobach - Tegel Dansende Kinderen kopen? Bied vanaf 35!Klaas Mobach - Tegel Dansende Kinderen kopen? Bied vanaf 35!Klaas Mobach - Tegel Dansende Kinderen kopen? Bied vanaf 35!Klaas Mobach - Tegel Dansende Kinderen kopen? Bied vanaf 35!
  • Klaas Mobach (1893-1976)
Type kunstwerk Beeld / Object
Techniek Klei
Onderwerp Figuren
Afmetingen 23 x 29 x 1.7 cm (h x b x d)
Gewicht 2060 gram
Gesigneerd Handgesigneerd
Een aardewerken (klei) tegel van Mobach, handgesigneerd op de achterzijde.
Originele ophanggaten achter en boven (voor rijgen van een koord).
Prachtige staat.
Binnen Nederland € 10,70
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 22,00
Europese Unie € 25,00