5. Scheppend Ambacht Gelderland

Scheppend Ambacht Gelderland

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1974

Scheppend Ambacht Gelderland

Het Scheppend Ambacht Gelderland was een vereniging die de kunstzinnige ambachten in Gelderland wilden bevorderen. Deze werden steeds meer bedreigd door de toenemende industrialisatie. De vereniging zette zich dan ook af tegen de massaproductie, en promootte de ambachten.

Wim van Woerkom - St. Stevenskerk met kanunnikenhuisjes - Nijmegen kopen? Bied vanaf 350!
Wim van Woerkom (1905-1998) Nederlands St. Stevenskerk met kanunnikenhuisjes - Nijmegen
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350