Jan Mankes - Houtsnede Koemelkster
Klaas Gubbels - grote zeefdruk: 2001
Ger Daniels - aquarel gezicht vanaf de vrijheidsdreef op Groenendaal Heemstede
Corneille - Ingelijste litho: zonder titel - 1958
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Stijl | Romantisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 75 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 85.5 x 60.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Het werk is in goede conditie en kleurstelling bewaard gebleven dankzij de lijst en een goede vernislaag. Let bij ophangen op de plaats om weerspiegeling te voorkomen. Slechts lichte leeftijds-/gebruikssporen | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Diepenheim, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Diepenheim, Nederland |
Starttijd | 11-3-2024 om 13:42 |
Eindtijd | 25-3-2024 om 21:15 |