5. Klaas Pijlman

Klaas Pijlman (1917-2007)

1 aangeboden items / 105 verkochte items

FA. (31 x Favoriet)

Klaas PIJLMAN (Amsterdam 1917 - Amsterdam 2007)

Laatste
kans
Klaas Pijlman - Staande vrouw in nachtjapon. kopen? Bied vanaf 1!

Klaas Pijlman - Staande vrouw in nachtjapon.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

Eindtijd06-08-2021 om 21:31

TechniekPotlood
Afmetingen47 cm x 23 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst