Klaus Bottger - Mädchen VII

Klaus Bottger - Mädchen VII kopen? Bied vanaf 6!

Klaus Bottger - Mädchen VII

Verkoopprijs: € 18,40 (Incl. 15% veilingkosten)

Klaus Bottger - Mädchen VII kopen? Bied vanaf 6!Klaus Bottger - Mädchen VII kopen? Bied vanaf 6!Klaus Bottger - Mädchen VII kopen? Bied vanaf 6!Klaus Bottger - Mädchen VII kopen? Bied vanaf 6!

Geplaatst door  Sasja_b

Lid sinds 2020
17 verkochte items
  • Klaus Bottger (1942-1992)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen13.8 cm x 10.8 cm (h x b)
Lijst28 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10000
Werk van Klaus Böttger
Genummerd en handgesigneerd.
Nummer 1185 van 10000.

ConditieRedelijk

Sporen van ouderdom, zie foto´s.

Klaus Bottger (1942-1992)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Sasja_b

Lid sinds 2020
17 verkochte items
20 cm
28 cm
10.8 cm
13.8 cm

Dit item is verkocht voor 18,40(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:07-01-2021 om 21:46
Eindtijd:16-01-2021 om 21:42

Biedingen (3):

Pletter
16 jan. / 21:36
€ 16
JanBaflo
16 jan. / 21:34
€ 11
Pletter
16 jan. / 12:13
€ 6