Klaus Dieter Engelke - Klaus Engelke: Olieverf op Doek, Torso (Groot)

Klaus Dieter Engelke - Klaus Engelke: Olieverf op Doek, Torso (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 140,00

Klaus Dieter Engelke - Klaus Engelke: Olieverf op Doek, Torso (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Klaus Dieter Engelke - Klaus Engelke: Olieverf op Doek, Torso (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Klaus Dieter Engelke - Klaus Engelke: Olieverf op Doek, Torso (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Klaus Dieter Engelke - Klaus Engelke: Olieverf op Doek, Torso (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37065 verkochte items
Alle items van deze verkoper (177)
  • Klaus Dieter Engelke
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Torso
Jaartal: 1995
Afmetingen doek: 100 cm x 100 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Nee, op spieraam
Conditie: In zeer goede staat.

Administratieve code:

QQROS ZZIM

Klaus Dieter Engelke

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37065 verkochte items
100 cm
100 cm

Dit item is verkocht voor 140,00

Starttijd:25-05-2018 om 13:59
Eindtijd:03-06-2018 om 16:35

Biedingen (5):

RVZ1
3 jun. / 16:28
€ 140
Debz
3 jun. / 16:28
€ 130
RVZ1
3 jun. / 16:25
€ 120
Debz
3 jun. / 16:24
€ 110
RVZ1
3 jun. / 16:20
€ 100