Ko Verlare - ‘Church’ - Verkocht

Ko Verlare - ‘Church’ kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Ko Verlare - ‘Church’ kopen? Bied vanaf 20!Ko Verlare - ‘Church’ kopen? Bied vanaf 20!Ko Verlare - ‘Church’ kopen? Bied vanaf 20!Ko Verlare - ‘Church’ kopen? Bied vanaf 20!Ko Verlare - ‘Church’ kopen? Bied vanaf 20!Ko Verlare - ‘Church’ kopen? Bied vanaf 20!
  • Ko Verlare (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1987
Techniek Ets
Stijl Surrealistisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1
Monotype, ingekleurde ets van Ko Verlare.  De afbeelding is een surrealistische swingende kerk
Het werk is ingelijst in een aluminiumlijst.
Het werk is in een nette staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: De bilt, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,75
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 22,00

Ko Verlare (1956)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Anton63
Lid sinds 2017
349 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
60 cm
50 cm
50 cm
40 cm