Koen Vanmechelen - Offset Koen Vanmechelen

Koen Vanmechelen - Offset Koen Vanmechelen kopen? Bied vanaf 575!
Koen Vanmechelen - Offset Koen Vanmechelen kopen? Bied vanaf 575!Koen Vanmechelen - Offset Koen Vanmechelen kopen? Bied vanaf 575!Koen Vanmechelen - Offset Koen Vanmechelen kopen? Bied vanaf 575!Koen Vanmechelen - Offset Koen Vanmechelen kopen? Bied vanaf 575!Koen Vanmechelen - Offset Koen Vanmechelen kopen? Bied vanaf 575!Koen Vanmechelen - Offset Koen Vanmechelen kopen? Bied vanaf 575!Koen Vanmechelen - Offset Koen Vanmechelen kopen? Bied vanaf 575!Koen Vanmechelen - Offset Koen Vanmechelen kopen? Bied vanaf 575!Koen Vanmechelen - Offset Koen Vanmechelen kopen? Bied vanaf 575!Koen Vanmechelen - Offset Koen Vanmechelen kopen? Bied vanaf 575!Koen Vanmechelen - Offset Koen Vanmechelen kopen? Bied vanaf 575!
  • Koen Vanmechelen (1965)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2014
Techniek Offset
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtige offset van Koen Vanmechelen
Met de hand genummerd; oplage 100 exemplaren waarvan deze nummer 8
Gesigneerd door Koen Vanmechelen
Op zeer dik papier
Jaar: 2014
Ingeframed in zwarte kader 80x60 cm
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 16,20
Naar Duitsland € 16,20
Europese Unie € 26,00
Wereldwijd € 68,50

Koen Vanmechelen (1965)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Fabiogianelli
Lid sinds 2021
48 verkochte items
Alle items (9)
60 cm
80 cm
50 cm
70 cm