Koninklijke Van Kempen & Begeer - Keltum - Elegant verzilverd roomstel

Koninklijke Van Kempen & Begeer - Keltum - Elegant verzilverd roomstel kopen? Bied vanaf 35!
Koninklijke Van Kempen & Begeer - Keltum - Elegant verzilverd roomstel kopen? Bied vanaf 35!Koninklijke Van Kempen & Begeer - Keltum - Elegant verzilverd roomstel kopen? Bied vanaf 35!Koninklijke Van Kempen & Begeer - Keltum - Elegant verzilverd roomstel kopen? Bied vanaf 35!Koninklijke Van Kempen & Begeer - Keltum - Elegant verzilverd roomstel kopen? Bied vanaf 35!Koninklijke Van Kempen & Begeer - Keltum - Elegant verzilverd roomstel kopen? Bied vanaf 35!Koninklijke Van Kempen & Begeer - Keltum - Elegant verzilverd roomstel kopen? Bied vanaf 35!Koninklijke Van Kempen & Begeer - Keltum - Elegant verzilverd roomstel kopen? Bied vanaf 35!Koninklijke Van Kempen & Begeer - Keltum - Elegant verzilverd roomstel kopen? Bied vanaf 35!Koninklijke Van Kempen & Begeer - Keltum - Elegant verzilverd roomstel kopen? Bied vanaf 35!Koninklijke Van Kempen & Begeer - Keltum - Elegant verzilverd roomstel kopen? Bied vanaf 35!Koninklijke Van Kempen & Begeer - Keltum - Elegant verzilverd roomstel kopen? Bied vanaf 35!Koninklijke Van Kempen & Begeer - Keltum - Elegant verzilverd roomstel kopen? Bied vanaf 35!
  • Koninklijke Van Kempen & Begeer (1835)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Afmetingen 8.5 x 20 x 14.5 cm (h x b x d)
Gewicht 320 gram
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
Zeer fraaie verzilverde set van Keltum uit de jaren 50, bestaande uit een suikerpot met deksel en bijpassende lepel, een melkkan, beide op een ovaal dienblad. Mooi van vorm en alle drie voorzien van een zgn. "parelrand".  De dekselknop van de suikerpot is werkelijk prachtig bewerkt. Gemerkt met de naam Keltum onderop de suikerpot (erg klein) en ook het lepeltje is gemerkt.
Alles is in uitstekende staat zonder beschadigingen of deuken/krassen. Alleen het dienblaadje heeft wel wat lichte krasjes. Glanzend gepoetst -kan natuurlijk altijd beter (:  -  en hoewel de glans door de foto's wat gelig lijkt,  is de hele set toch echt puur zilverkleurig.
De afmetingen zijn: het dienblaadje 20x14,5x0,5 cm. Melkkan diameter boven ca 7,5 cm, diameter onder 5 cm, hoogte 7 cm. Suikerpot diameter boven 7,8 cm, diameter onder 5 cm, hoogte 8,5 cm. Het vermelde gewicht van 320 gram is het totaalgewicht.
Een zeer bijzonder setje, wat natuurlijk met zorg verpakt en verzonden zal worden.
Binnen Nederland € 7,90
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25