Krijn van Dijke - Krijn van Dijke, In de haven van Tholen, Krijttekening - Verkocht

Krijn van Dijke, In de haven van Tholen, Krijttekening kopen? Bied vanaf 40!
Tekening / Aquarel

Krijn van Dijke, In de haven van Tholen, Krijttekening kopen? Bied vanaf 40!Krijn van Dijke, In de haven van Tholen, Krijttekening kopen? Bied vanaf 40!Krijn van Dijke, In de haven van Tholen, Krijttekening kopen? Bied vanaf 40!Krijn van Dijke, In de haven van Tholen, Krijttekening kopen? Bied vanaf 40!Krijn van Dijke, In de haven van Tholen, Krijttekening kopen? Bied vanaf 40!Krijn van Dijke, In de haven van Tholen, Krijttekening kopen? Bied vanaf 40!Krijn van Dijke, In de haven van Tholen, Krijttekening kopen? Bied vanaf 40!
  • Krijn van Dijke (1910-1980)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944

Krijttekening door Krijn van Dijke

Voorstelling van schepen in de haven van Tholen

Losbladig, beeldmaat 38x59

Gesigneerd r.o. 'Krijn van Dijke'

Authenticiteit volledig gegarandeerd