Krikor Momdjian - Olieverf op doek

Krikor Momdjian - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 200!
Krikor Momdjian - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 200!Krikor Momdjian - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 200!
  • Krikor Momdjian (1947)
Jaartal1992
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen45.5 x 45.5 cm (h x b)
Incl. lijst52 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Van de zwarte baklijst is de verf enigszins afgebladderd. Schilderij in mooie primaire kleuren.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Krikor Momdjian (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Zomerch
Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
52 cm
52 cm
45.5 cm
45.5 cm
Starttijd5-10-2023 om 12:32
Eindtijd19-10-2023 om 21:56
Openingsbod € 200
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland