5. Krikor Momdjian

Krikor Momdjian (1947)

4 aangeboden items / 21 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Krikor MOMDJIAN (Bourj-Hammond (Libanon), 1947)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Krikor Momdjian - drogenaaldets / aquatint - Zonder titel 4/20 e.d. - 21526 kopen? Bied vanaf 95!

Krikor Momdjian - drogenaaldets / aquatint - Zonder titel 4/20 e.d. - 21526

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1995
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Krikor Momdjian - La femme masqué kopen? Bied vanaf 65!

Krikor Momdjian - La femme masqué

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1981
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Krikor Momdjian - C211-1 - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 50!

Krikor Momdjian - C211-1 - Abstracte voorstelling

Geplaatst doorMarsmeijer

Jaartal1992
Afmetingen66.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Krikor Momdjian - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 85!

Krikor Momdjian - zonder titel (groot)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1994
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen91 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst