Kristalunie Maastricht - Max Verboeket vaas, zestiger jaren - Verkocht

Kristalunie Maastricht - Max Verboeket vaas, zestiger jaren kopen? Bied vanaf 50!
Glas / Keramiek

Kristalunie Maastricht - Max Verboeket vaas, zestiger jaren kopen? Bied vanaf 50!Kristalunie Maastricht - Max Verboeket vaas, zestiger jaren kopen? Bied vanaf 50!Kristalunie Maastricht - Max Verboeket vaas, zestiger jaren kopen? Bied vanaf 50!Kristalunie Maastricht - Max Verboeket vaas, zestiger jaren kopen? Bied vanaf 50!Kristalunie Maastricht - Max Verboeket vaas, zestiger jaren kopen? Bied vanaf 50!Kristalunie Maastricht - Max Verboeket vaas, zestiger jaren kopen? Bied vanaf 50!Kristalunie Maastricht - Max Verboeket vaas, zestiger jaren kopen? Bied vanaf 50!
  • Kristalunie Maastricht (1925)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Afmetingen 20 x 7.5 x 7.5 cm (h x b x d)
Gewicht 630 gram
Gemerkt Ongemerkt
Max Verboeket - (1922-2015) KristalUnie Maastricht, fraaie vaas.

Prachtig ontwerp van Max Verboeket uit de '60-er jaren, KristalUnie Maastricht.

Sierlijke dikwandige vaas met ingesloten zacht oranje en bruinkleurige linten.
Afmeting ca: 20 cm, diameter 7,5 cm (h x b). Gewicht ca 630 gram.

In zeer goede conditie en onderaan glad afgewerkt.

Wordt zorgvuldig verpakt verzonden.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,50
Naar België € 18,00
Naar Duitsland € 18,00
Europese Unie € 28,00
Wereldwijd € 65,00

Kristalunie Maastricht (1925)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  flokbluit
307 verkochte items
Alle items (24)
7.5
20
7.5