Kunstaardewerkfabriek Regina - FLORIS MEYDAM vaas met oren 1962 - Verkocht

Kunstaardewerkfabriek Regina - FLORIS MEYDAM vaas met oren 1962 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Kunstaardewerkfabriek Regina - FLORIS MEYDAM vaas met oren 1962 kopen? Bied vanaf 25!Kunstaardewerkfabriek Regina - FLORIS MEYDAM vaas met oren 1962 kopen? Bied vanaf 25!Kunstaardewerkfabriek Regina - FLORIS MEYDAM vaas met oren 1962 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Ars-gratia-artis
FA. (2)

Lid sinds 2017
78 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Kunstaardewerkfabriek Regina (1898)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1962
Afmetingen20 cm x 18 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Gemerkt: Regina Gouda 1493
Materiaal: Aardewerk
Conditie: In goede staat

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:19-04-2019 om 11:17
Eindtijd:22-04-2019 om 21:06
Feiko
19 apr. / 12:53
€ 25