Kunstaardewerkfabriek Regina - Prachtig en volledig gaaf en uniek wandbord (PD_1_2e).
Omschrijving
Kunstaardewerkfabriek Regina (1898)
Type kunstwerk
Glas / Keramiek
Periode
1945 t/m 1999
Afmetingen
5 x 26 x 5 cm (h x b x d)
Gemerkt
Handgesigneerd
Prachtig en volledig gaaf en uniek wandbord.
Prachtig en volledig gaaf en uniek wandbord uit de serie Regina Kunstaardewerk.
• Diameter: ca. 26 cm
• Limited edition
• Conditie: uitstekend, geen beschadigingen
• Aankoop: destijds gekocht bij de kunsthandel (1e eigenaar)
- Nummer 1108 (Poly Delft)
- Hand painted
- Made in Holland
Bijzonderheden:
• Decoratieve blikvanger, maar ook een waardevol verzamelobject.
Bij voorkeur afhalen of verzenden via uw koerier. Kiest u voor verzenden door ons als verkoper dan gebeurt dit verzekerd via DHL.
Nieuwstaat
1e eigenaar, alleen aan de muur gehangen.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heerlen, Nederland
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,25