Kurt Josef Haas - twee handgesigneerde lithografien: Mixed I en II - Verkocht

Kurt Josef Haas - twee handgesigneerde lithografien: Mixed I en II kopen? Bied vanaf 19!

Verkoopprijs: € 20,00

Kurt Josef Haas - twee handgesigneerde lithografien: Mixed I en II kopen? Bied vanaf 19!Kurt Josef Haas - twee handgesigneerde lithografien: Mixed I en II kopen? Bied vanaf 19!Kurt Josef Haas - twee handgesigneerde lithografien: Mixed I en II kopen? Bied vanaf 19!

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Kurt Josef Haas (1935)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Twee fraaie handgesigneerde lithografien van Kurt Josef Haas. Titels: Mixed I en II. Afmetingen: 15 x 14 cm.

VERZENDINGU betaalt slechts éénmaal verzendkosten, ongeacht het aantal aankopen. Gecombineerde zending is altijd mogelijk. Tip! Neem dus een kijkje tussen onze andere aanbiedingen vanaf 1 euro!
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.Verzendkosten Europa: 11,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.Kleine werken kunnen op verzoek niet aangetekend worden verzonden, als brievenbus-post. De kosten zijn dan 5,00 euro per zending, ongeacht het aantal aankopen. Verzending is in dat geval op eigen risico.

Kurt Josef Haas (1935)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
14 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:17-12-2018 om 14:13
Eindtijd:27-12-2018 om 17:24
sonjamaria
27 dec. / 17:20
€ 20