LAATSTE KEER: Reinhold Pallas, pasteltekening, portret - Verkocht

LAATSTE KEER: Reinhold Pallas, pasteltekening, portret kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

LAATSTE KEER: Reinhold Pallas, pasteltekening, portret kopen? Bied vanaf 50!LAATSTE KEER: Reinhold Pallas, pasteltekening, portret kopen? Bied vanaf 50!LAATSTE KEER: Reinhold Pallas, pasteltekening, portret kopen? Bied vanaf 50!LAATSTE KEER: Reinhold Pallas, pasteltekening, portret kopen? Bied vanaf 50!LAATSTE KEER: Reinhold Pallas, pasteltekening, portret kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Reinhold Pallas (1901-1970)
TypeTekening / Aquarel

Pasteltekening op dik papier van de Duitse kunstenaar Reinhold Pallas, verso gesigneerd als komende uit de nalatenschap door een erfgenaam van Pallas, O. Pallas. Afm. blad 31x38 cm. Voor de staat van het blad zie de foto's.

Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65

Reinhold Pallas (1901-1970)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:31-03-2018 om 19:19
Eindtijd:13-04-2018 om 19:19
StudioTasman
13 apr. / 14:25
€ 50