Reinhold Pallas - LAATSTE KEER: Reinhold Pallas, pasteltekening, portret - Verkocht

LAATSTE KEER: Reinhold Pallas, pasteltekening, portret kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

LAATSTE KEER: Reinhold Pallas, pasteltekening, portret kopen? Bied vanaf 50!LAATSTE KEER: Reinhold Pallas, pasteltekening, portret kopen? Bied vanaf 50!LAATSTE KEER: Reinhold Pallas, pasteltekening, portret kopen? Bied vanaf 50!LAATSTE KEER: Reinhold Pallas, pasteltekening, portret kopen? Bied vanaf 50!LAATSTE KEER: Reinhold Pallas, pasteltekening, portret kopen? Bied vanaf 50!
  • Reinhold Pallas (1901-1970)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Pasteltekening op dik papier van de Duitse kunstenaar Reinhold Pallas, verso gesigneerd als komende uit de nalatenschap door een erfgenaam van Pallas, O. Pallas. Afm. blad 31x38 cm. Voor de staat van het blad zie de foto's.

Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65

Reinhold Pallas (1901-1970)

Duits Duits

Geplaatst door  Cello1
1313 verkochte items
Alle items van deze verkoper (82)