Herman Brood - Kleurenzeefdruk BASEBALL
Phil Grisel - 1966 - Aquarel - "Dicht en open in paars en geel"
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DADDY CAT DOG --- HANDGESIGNEERD
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Romantisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 31.5 x 25 cm (h x b) |
Incl. lijst | 66.5 x 51.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 26/70 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het paspartout is wat verkleurd, dat zou je kunnen vervangen. Het werk zelf heeft zijn kleur prima behouden. | |
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 8-8-2022 om 17:11 |
Eindtijd | 21-8-2022 om 22:18 |