Olieverf op doek.Gesigneerd rechtsonder.Lambertus Theodorus Cornelis Lourijsen werd geboren te Breda op 22 november 1885 en overleed te Haarlem op 10 juni 1950.Hij genoot zijn opleiding aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunst te Amsterdam.Hij was werkzaam te Haarlem van 1923-1950.
Verzendkosten aangetekend binnen Nederland 15,00 euro.
Zeer Goed
Lijst heeft gebruikssporen
koeriersdienst