Lars Arrhenius - tweeluik: olieverf op doek - 1997

Lars Arrhenius - tweeluik: olieverf op doek - 1997 kopen? Bied vanaf 350!
Lars Arrhenius - tweeluik: olieverf op doek - 1997 kopen? Bied vanaf 350!Lars Arrhenius - tweeluik: olieverf op doek - 1997 kopen? Bied vanaf 350!Lars Arrhenius - tweeluik: olieverf op doek - 1997 kopen? Bied vanaf 350!Lars Arrhenius - tweeluik: olieverf op doek - 1997 kopen? Bied vanaf 350!Lars Arrhenius - tweeluik: olieverf op doek - 1997 kopen? Bied vanaf 350!Lars Arrhenius - tweeluik: olieverf op doek - 1997 kopen? Bied vanaf 350!Lars Arrhenius - tweeluik: olieverf op doek - 1997 kopen? Bied vanaf 350!
  • Lars Arrhenius (1966)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1997
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 162 x 82 cm (h x b)
Incl. lijst 170 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderijen Special > 300 euro special.
Bijzonder tweeluik van Lars Arrhenius uit 1997. Beide werken zijn op de achterzijde gesigneerd.

Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag(Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd via een Kunstkoerier(Swift).

Lars Arrhenius (1966)

Zweeds Zweeds Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KiewitKunst
6460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (735)
85 cm
170 cm
82 cm
162 cm