Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 35 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig, kleurrijk schilderij van kunstenaar Lee Cole. De in 1954 geboren Cole was als schilder actief in de modern - abstracte kunst.
Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Het schilderij is geverfd met acrylverf op een linnen doek.
Het schilderij is afkomstig uit een bedrijfscollectie.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 2-5-2021 om 10:34 |
Eindtijd | 9-11-2021 om 10:45 |