Leen Droppert - Landelijke boerderij

Leen Droppert - Landelijke boerderij kopen? Bied vanaf 99!
Leen Droppert - Landelijke boerderij kopen? Bied vanaf 99!Leen Droppert - Landelijke boerderij kopen? Bied vanaf 99!Leen Droppert - Landelijke boerderij kopen? Bied vanaf 99!Leen Droppert - Landelijke boerderij kopen? Bied vanaf 99!Leen Droppert - Landelijke boerderij kopen? Bied vanaf 99!Leen Droppert - Landelijke boerderij kopen? Bied vanaf 99!Leen Droppert - Landelijke boerderij kopen? Bied vanaf 99!Leen Droppert - Landelijke boerderij kopen? Bied vanaf 99!
  • Leen Droppert (1930)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1998
Techniek Acryl
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Schilderij – landelijke boerderij (I. Droppert)
Sfeervol schilderij van kunstenaar I. Droppert, uitgevoerd in warme, natuurlijke kleuren en met een rustiek plattelandslandschap als onderwerp. Het werk toont een idyllisch landweggetje en boerderijen met rieten daken en is ingelijst in een sierlijke gouden brocante lijst
Artistieke achtergrond
Schilderij is gesigneerd door I. Droppert, een naam waaronder de Nederlandse beeldend kunstenaar Leendert “Leen” Droppert bekend staat. Droppert (1930–2022) was een veelzijdig kunstschilder, beeldhouwer, graficus en ruimtelijk vormgever, met een lange carrière vanaf de jaren 1950. Hij bezocht de Amsterdamse Grafische School en studeerde tekenen en schilderen aan de Kunstacademie in Rotterdam.
Droppert is vooral bekend om zijn uitgebreide en diverse oeuvre, dat zowel figuratieve als abstracte werken omvat — van schilderijen en grafiek tot beelden en monumentale kunst in de openbare ruimte.
In zijn loopbaan heeft hij belangrijke opdrachten uitgevoerd en meerdere tentoonstellingen gehad, waaronder retrospectieven in Museum Vlaardingen. In 2010 werd hij onderscheiden met de penning van de stad Vlaardingen, waarmee hij ereburger werd.
Afmetingen inclusief lijst: 50 x 59 cm
Afmetingen schilderij: 40 x 50 cm
Lijst: decoratieve gouden brocante lijst
Conditie: goed, met duidelijke signatuur
Een aantrekkelijk en representatief kunstwerk met verhaal, schilderij uit '98
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vlaardingen, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00

Leen Droppert (1930)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Sandokan
Lid sinds 2020
4 verkochte items
Alle items (2)
59 cm
50 cm
50 cm
40 cm